amortyzatory BOS mtb

Amortyzatory BOS - to najwyższej klasy, ręcznie wykonywane we Francji amortyzatory do rowerów DH, ENDURO, AM i XC. BOS - jest brakującym ogniwem jakości na polskim rynku.  

Wasz wybór nie musi się ograniczać do słynnego dylematu bogatych fanów motoryzacji - MERCEDES czy BMW... Teraz jest już na rynku ROLLS ROYCE! BOS zasługuje bowiem na takie porównanie. Jakość wykonania tych amortyzatorów, trwałość i bezawaryjność - przyćmiewa wszystko na czym jeździliście oraz czego dotykaliście do tej pory. 

Gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz fachowe przeglądy w autoryzowanym centrum serwisowym BOS.

BOS MTB to francuska manufaktura specjalizująca się w najwyższej klasy amortyzacji do samochodów WRC oraz rowerów.

Po wielu latach sukcesów w rajdach samochodowych,
Olivier Bossard zdecydował wykorzystać zdobyte doświadczenie do produkcji amortyzatorów rowerowych, z zachowaniem jakości i precyzji wykonania wymaganej w Mistrzostwach Świata WRC. Co w zeszłym roku zostało potwierdzone wygraną w Pucharze świata DH w Andorze przez Remi Thirion właśnie we współpracy z BOS MTB.

WYJĄTKOWA JAKOŚĆ

BOS MTB to amortyzatory wyjątkowej jakości i trwałości, potwierdza to zarówno ich bezawaryjność jak i zalecany przez producenta pełny serwis dopiero po 1 roku eksploatacji, lub po dwóch latach jeśli amortyzator nie był używany co zawodniczo - a jedynie sporadycznie (np. w weekendy).


Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl